Softnews

Нова Windows 10 несе спражню революцію для геймерів

Компанія Microsoft має випустити велике оновлення Windows 10 до кінця травня. Апдейт принесе нові функції і поліпшення по всій системі. Для геймерів нова версія Windows виявиться справжнім проривом. 


В оновленні Windows 10 May 2020 Update, також відомому під номером 2004 і кодовою назвою 20H1, з’явилася підтримка DirectX 12 Ultimate, поліпшена підтримка трасування променів DirectX Raytracing 1.1, DirectX Mesh Shader і ряд інших нових можливостей. 

Крім DirectX 12 Ultimate, в Microsoft також працюють над іншими напрямками для поліпшення ігор, включаючи WDDM 2.7 (Windows Display Driver Model) для поліпшеної роботи з декількома моніторами.

Згідно з численними тестами, частота оновлення зображення для багатомоніторних установок, нарешті, покращилася. Вирішено проблему з «запинками» відеоряду, якщо монітори в установках мають різну частоту оновлення. Також виправлена ​​проблема з декількома вікнами при запущеній грі на кшталт CS: GO. Системний пошук Windows Search буде припиняти процес індексації, коли включений режим ігор. 

Для простих користувачів ПК поширення Windows 10 May 2020 Update почнеться з 26 по 28 травня. Раніше повідомлялося, що Microsoft довелося відкласти випуск Windows 10 May 2020 з-за виявленої в останній момент уразливості «нульового дня». 

Оновлення Windows 10 May 2020 Update приносить нові функції і змінений інтерфейс в голосовий помічник Cortana, поліпшення в «Пошуку» Windows і підсистемі Linux, а також масу невеликих змін в графічному інтерфейсі, включаючи нові значки для додатків

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button