Softnews

Microsoft випустить заміну для Windows 10 вже до кінця року

Обговорення
Windows 10

Доступна в даний час на ринку операційна система Windows 10 є найсвіжішою ОС від Microsoft на даний момент, а користується вона величезною популярністю в першу чергу за рахунок того, що у неї немає ніяких серйозних конкурентів. Справа в тому, що платформа macOS може бути встановлена ​​офіційно тільки на комп’ютери Apple, тоді як Linux є вузько платформою, яка не призначена для простих користувачів, що погано розбираються в електроніці. Втім, назвати десяту «вінду» хоча б частково ідеальною неможливо, тому що користувачі при її використанні знову і знову стикаються з різними неполадками.


Користувачі комп’ютерів, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв на базі цієї ОС стикаються з зависаннями, проблемами з драйверами, запутаним інтерфейсом та розділами меню, ненадійною системою захисту та іншими нюансами. Нехай компанія Microsoft і випускала для Windows 10 оновлення протягом цілих п’яти років, проте зробити всю цю платформу по-справжньому ідеальної їй так і не вдалося. Втім, цього тепер вже ніколи не станеться, тому що розробники американської корпорації займаються створенням абсолютно нової операційної системи, яка виявиться доступна всім бажаючим вже в кінці цього року.

Windows 10

Так, зокрема, мова йде про платформу під кодовою назвою Lite OS, а як саме вона буде називатися, коли нарешті вийде на ринок, ніхто поки що точно ще не знає. Втім, зате вже є дані щодо того, чим саме конкретно зможе приємно порадувати нова операційна система, похвалитися яка здатна досить великою кількістю переваг. Одною з головних серед всіх таких є підтримка безшовних оновлень без необхідності кожного разу виконувати перезавантаження, а також, крім того, функція створення і відновлення з резервних копій, яка має працювати набагато краще ніж в попередниці.

Windows 11

Компанія Microsoft впевнена в тому, що операційна система Windows 10, доступна в даний час на ринку, вже застаріла, і саме тому вона перестала випускати для неї великі повноцінні поновлення, вирішивши зробити ставку на нову платформу. Всі користувачі, які встановлять і почнуть використовувати Lite OS, можуть розраховувати на підвищення швидкості роботи, на нову систему захисту, на розширені функціональні можливості, новий єдиний інтерфейс, на перероблені стандартні програми, а також, крім того, на цілу масу різних інших особливостей. За наявними зараз даними, десята «вінда» відразу ж втратить свою роль флагманської ОС американської корпорації після реліза нової платформи, яка в повній мірі підтримує навіть все вже існуючі зараз додатки, створені на базі стандартів UWP,

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Смартфони цих виробників найшвидше втрачають популярність

В минуле

Sony опустила ціну PlayStation нижче 2000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво