Hardnews

Бюджетник від Xioami зміг перемогти дорогущий флагман Samsung

Здавалося б, який сенс порівнювати флагманський смартфон і модель середнього рівня, адже результат очевидний: флагман повинен виграти. Але в дійсності все виявилося зовсім не так однозначно. Якби Galaxy S20 був побудований на Snapdragon 865, то напевно результат виявився б іншим, але в цій моделі використовується SoC Exynos 990. Їй-то і довелося протистояти MediaTek Helio G90T, на якій базується Redmi Note 8 Pro.


Тестування проводилось в популярній мобільній грі PUBG. Отже, який результат? Redmi Note 8 Pro продемонстрував середню частоту кадрів на рівні 59,2 FPS, результат Galaxy S20 помітно скромніше – 53,8 FPS. Але це ще не все. Galaxy S20 більше нагрівався під час гри (43 ° C проти 41,6 ° C у Redmi Note 8 Pro) і інтенсивніше витрачав заряд акумулятора: 13% проти 10% у Redmi Note 8 Pro за однаковий проміжок часу.

Як видно, MediaTek Helio G90T проявила себе в ігровому тесті дуже добре. Напевно в Xiaomi її потенціал розкусили задовго до того, як Redmi Note 8 Pro взагалі вийшов. Що ж стосується Exynos 990, то тут Samsung є над чим попрацювати.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button