Київстар

Київстар тимчасово міняє старі смартфони на нові

Компанія Київстар ось вже як багато років є стільниковими операторами, а разом з тим продавцем електроніки, займаючись реалізацією самих різних товарів з різних цінових категорій. Втім, тепер в її салонах зв’язку проводиться спеціальна акція, носить яка тимчасовий характер. Так, зокрема, дана крмпанія запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, а скористатися ним можуть всі бажаючі. Спецпропозиція такого роду діє до 31 грудня 2020 року, проте потім, можливо, її продовжать ще на якийсь період часу, якщо такого роду можливість виявиться досить затребуваною серед українців.


Обміняти на нові можна близько однієї сотні різних моделей, випущених такими великими і відомими брендами, як Samsung, LG, Apple і Sony. Щоб позбутися від старого телефону, отримавши натомість новий, необхідно звернутися в салон «Київстар», причому підійде абсолютно будь-який. При цьому, що вкрай важливо, необхідно щоб той телефон, стати власником якого хочеться, був в наявності в конкретній точці, тому що обмін можливий лише на доступні у продажу моделі.

Київстар

Також слід враховувати модифікацію і забарвлення будь-якого бажаного телефону. Співробітник в торговій точці проведе безкоштовну діагностику старого телефону, після чого, слідом за цим, озвучить оціночну вартість мобільного пристрою. Такого роду процедура є абсолютно безкоштовною, займаючи не більше ніж п’ять хвилин. Відразу після її завершення виявиться озвучена сума грошей, яку готові запропонувати за конкретний телефон. Вона залежить від моделі, виробника, зношеності батареї, стану зовнішнього вигляду, обсягу пам’яті і інших чинників. Якщо точна вартість старого мобільного пристрою влаштовує, можна погоджуватися на операцію. В такому випадку усіма грошима від старого смартфона стане можливим оплатити до 100% від ціни нового, зробивши це без зайвих складнощів і труднощів.

[adsforwp id=”10622″]

В іншому випадку відсутню суму грошей буде потрібно доплатити зі своєї власної кишені, щоб тим самим отримати бажану модель, хоча завжди можна вибрати простішу, аж до кнопкової. Дана акція проводиться по всій Україні до самого кінця року, а для участі в ній обов’язково необхідний паспорт та ідентифікаційний код.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button