Київстар

Слідкуйте за іншими за допомогою нової послуги “Київстар”

Обговорення
Київстар

Мобільний провайдер «Київстар» пропонує нову, унікальну для пострадянського простору опцію, яка дозволяє відстежувати переміщення обраного користувача. Для цього потрібно набрати просту комбінацію цифр і почекати, поки запит підтвердить цільовий клієнт.


Дана послуга вже доступна для всіх користувачів оператора, подробиці можна дізнатися на офіційному сайті «Київстар». Послуга називається «Маячок», для активації потрібно відправити безкоштовний запит користувачеві, за яким ви хочете стежити. Це може бути дитина, людина з обмеженими можливостями або певними захворюваннями, друга половина або член сім’ї похилого віку. Однак для того, щоб отримати можливість відстежувати переміщення телефону, потрібно обов’язково отримати згоду на це від другого учасника процесу.

Киевстар

Щоб надіслати запит на надання доступу, потрібно активувати цифровий пароль – * 147 * 1 * 4 * 380 [номер] #. Після цього вибраним контактам прийде на телефон повідомлення у вигляді службового СМС-повідомлення, яке він повинен підтвердити. Після цього у вас з’явиться можливість активувати послугу шляхом відправки коду 477 * 78.

Коли організаційні питання вирішені, можна відправляти запити на стеження. Кожен запит платний – на даний момент його вартість складає 2 гривні. Відстежувати користувача можна через інтернет на сайті «Київстар», або з прийомом відомостей на вашу поштову скриньку. У разі безперервного відстеження включається погодинна фіксація з оплатою. Крім цього можна формувати цілий список номерів, що відслідковуються, максимальна кількість можливих контактів становить чотири користувача. При цьому точність одержуваних даних вражає – похибка становить всього 500 метрів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо коли чекати супутникового інтернету Ілона Маска в Україні

В минуле

Розкрито подробиці про iPhone 13

В майбутнє

Також буде цікаво