Бізнес та акції

iPhone SE настільки популярний, що чекати його доведеться ще довго

Обговорення
iPhone SE

Вчора стартував прийом попередніх замовлень на новий компактний смартфон iPhone SE, після анонса якого Apple припинила продажі смартфонів iPhone 8 і iPhone 8 Plus.


Спочатку компанія обіцяла почати поставки 24 квітня, проте тепер на офіційному американському сайті Apple йдеться про те, що відвантаження смартфонів заплановано на перший тиждень травня.

Як ми вже повідомляли, популярний китайський онлайновий магазин Jingdong підтвердив , що в стислі терміни понад 340 тис. людей розмістили попередні замовлення на iPhone SE, причому кількість бажаючих придбати новинку продовжує стрімко зростати.

iPhone SE отримав однокристальну систем Apple A13 Bionic, він оснащений 4,7-дюймовим дисплеєм Retina HD, який підтримує Dolby Vision і HDR10, а також Haptic Touch для швидких дій, який дозволяє переглядати повідомлення, змінювати порядок додатків і багато іншого. 12-мегапіксельна камера, яка доповнена об’єктивом з діафрагмою F / 1,8 за словами Apple, є найкращою системою з однією камерою з коли-небудь існуючих в iPhone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Meizu розсекретила Meizu 17 до анонсу

В минуле

Вийшов найдешевший смартфон зі 120-герцевим екраном

В майбутнє

Також буде цікаво