Бізнес та акції

iPhone SE виявився куди популярнішим Huawei P40 Pro

Обговорення
iPhone SE

Сьогодні стартували попередні замовлення на новенький iPhone SE (2020), в результаті чого виявилася досить цікава особливість китайського ринку: виявляється, новітній фотофлагмана Huawei P40 Pro помітно менш затребуваний на батьківщині, ніж новий недорогий iPhone.


Так, наприклад, згідно з даними популярного китайського онлайн-магазину Jingdong, з моменту старту попереднього замовлення, iPhone SE (2020) вже попередньо замовити більше 340 тис чоловік, в той час як флагман Huawei в свій перший день попереднього замовлення зміг зібрати навколо себе лише 20 тис користувачів, бажаючих придбати смартфон. За чотири дні число попередньо замовлення досягло лише 80 тис осіб, що все ще куди скромніше, ніж результати Apple.

Нагадаємо, що iPhone SE (2020) побудований на базі флагманського процесора Apple A13 Bionic, який компанія раніше встановлювала лише в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. При цьому пристрій одержав дизайн від iPhone 8, в тому числі і фірмову кнопку Home зі сканером відбитку пальців TouchID. Ціна новинки складає 399 доларів за мінімальну версію, повноцінний старт продажів намічений вже на 24 квітня поточного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний iPhone SE виявився занадто дорогим для покупців

В минуле

Бюджетник Huawei отримав те, чого немає навіть P40 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво