iPhone SE виявився куди популярнішим Huawei P40 Pro

Зараз на головній

Сьогодні стартували попередні замовлення на новенький iPhone SE (2020), в результаті чого виявилася досить цікава особливість китайського ринку: виявляється, новітній фотофлагмана Huawei P40 Pro помітно менш затребуваний на батьківщині, ніж новий недорогий iPhone.


Так, наприклад, згідно з даними популярного китайського онлайн-магазину Jingdong, з моменту старту попереднього замовлення, iPhone SE (2020) вже попередньо замовити більше 340 тис чоловік, в той час як флагман Huawei в свій перший день попереднього замовлення зміг зібрати навколо себе лише 20 тис користувачів, бажаючих придбати смартфон. За чотири дні число попередньо замовлення досягло лише 80 тис осіб, що все ще куди скромніше, ніж результати Apple.

Нагадаємо, що iPhone SE (2020) побудований на базі флагманського процесора Apple A13 Bionic, який компанія раніше встановлювала лише в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. При цьому пристрій одержав дизайн від iPhone 8, в тому числі і фірмову кнопку Home зі сканером відбитку пальців TouchID. Ціна новинки складає 399 доларів за мінімальну версію, повноцінний старт продажів намічений вже на 24 квітня поточного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей