Xiaomi Mi 10 Pro vs Huawei P40 Pro: битва кращих камерафонів сучасності

Зараз на головній

В цьому році компанія Xiaomi припинила випуск флагманських смартфонів, які вдвічі або навіть в тричі дешевше флагманів лідерів ринку на кшталт Samsung і Apple. Mi 10 Pro в Європі коштує 1000 євро, тобто є прямим конкурентом в тому числі для Huawei P40 Pro.


Саме ці два смартфона, а точніше їх камери, і порівняв автор відео, яке ви можете бачити нижче. Причому порівняв в різних режимах і фото, і відео. Хіба що немає матеріалів в темний час доби.

В цілому висновки кожен може зробити сам, але дещо ми відзначимо. По-перше, відео за замовчуванням флагман Huawei знімає на «ширік», що вже сильно виділяє отриманий матеріал. Стабілізація в відео у P40 Pro краще як на основну, так і на фронтальну камери. Також можна виділити можливість наближати відео в процесі зйомки аж до 15х.

А ось динамічний діапазон під час зйомки відео краще на Xiaomi Mi 10 Pro, причому саме в відео – на фотографіях він краще якраз у флагмана Huawei. Також відео на флагман Xiaomi виходить трохи теплішим.

Що стосується фотографій, складних умов майже не було, тому відзначити можна хіба що трохи кращу деталізацію у P40 Pro при зйомці з великим наближенням.

А що в DxOmark?

Експерти з цього авторитетного ресурсу віддали пальму першості Huawei P40 Pro, який зайняв перше місце рейтингу з наступними показниками:

Huawei P40 Pro - результати в DxOmark
Huawei P40 Pro – результати в DxOmark

Xiaomi Mi 10 Pro зміг добратися до третього місця в рейтингу з наступними результатами:

Xaiomi Mi 10 Pro - результати в DxOmark
Xaiomi Mi 10 Pro – результати в DxOmark

В цілому результати дуже схожі, і хоча Huawei P40 Pro з фотографією справляється краще, але у Mi 10 pro є козир в рукаві – сервіси Google, яких позбавлений конкурент.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей