Hardnews

Топовий OnePlus 8 коштує дешевше найдоступнішого Samsung Galaxy S20

Кілька днів тому в Мережі з’явилася інформація про вартість смартфонів OnePlus нового покоління в Китаї. Тоді йшлося про те, що OnePlus 8 стартуватиме з 540 доларів, а OnePlus 8 Pro – з 720 доларів.


Трохи пізніше ціни побічно підтвердилися завдяки німецькому оператору Deutsche Telekom, який пропонує оформити попереднє замовлення на набір OnePlus Blindsales Box, в якому лежить якийсь смартфон OnePlus, за 650 євро. Найбільш ймовірно, що мова йде про OnePlus 8.

Таким чином, OnePlus 8 Pro в топових версіях в США і Європі цілком може не просто наблизитися до позначки в 1000 доларів / євро, а й перевалити за неї. Однак, на щастя, цього не станеться. Генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) заявив, що навіть найдорожчий апарат в лінійці OnePlus 8 в США буде дешевше, ніж найдоступніша модифікація Samsung Galaxy S20. Остання в США коштує 1000 доларів, тобто навіть топовий OnePlus 8 Pro з максимальним об’ємом оперативної і флеш-пам’яті буде дешевше 1000 доларів.

Таким чином, можна сподіватися на те, що нові смартфони будуть не особливо дорожче попередників, хоча подорожчання, безумовно, буде.

Back to top button