Hardnews

Redmi Note 8 Pro виявився швидшим за новенький Redmi Note 9S

Redmi Note 9 Pro готується почати підкорювати ринки за межами Китаю, включаючи наш, під ім’ям Redmi Note 9S. Ця модель прийшла на зміну Redmi Note 8 Pro, при цьому новинка заснована на Snapdragon 720G, а попередник – на MediaTek Helio G90T. Багато, звичайно ж, з радістю поміняють старий телефон на новий через платформу Qualcomm, але чи варто це робити?


У Мережі з’явилося цікаве порівняння цих двох смартфонів, а також моделей Realme 6 і Realme X, заснованих на Helio G90T і Snapdragon 710 відповідно.

Як бачимо, зі швидкістю роботи не все так просто. Якщо говорити саме про порівняння Redmi Note 9 Pro і Note 8 Pro, то старий смартфон виявляється швидше, причому відчутно швидше. Звичайно, можна списати програш новинки на сире ПО, але це буде лише припущенням. Що цікаво, Realme X на старенькій Snapdragon 710 майже не поступився лідеру і серйозно обійшов новинку Redmi.

Як підсумок, на даний момент, якщо вам дуже важлива повсякденна швидкість роботи пристрою, торішній Redmi Note 8 Pro міняти на новенький Redmi Note 9 Pro / Note 9S поки не варто. Чи буде виправлена ​​ситуація з виходом оновлень ПО, поки можна лише гадати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button