Hardnews

Meizu 17 Pro показав усім як треба робити камеру для селфі

Перевірений мережевий інформатор, який веде сторінку в соціальній мережі Twitter під ніком @AndroidSaint, виклав кілька рендерів нового смартфона Meizu 17 Pro.

Флагманські смартфони Meizu протягом останніх років стабільно радували дизайном лицьовій панелі, виробник демонстрував, що можна продовжувати красиво зменшувати ширину верхньої і нижньої рамок дисплея, роблячи їх симетричними, при цьому фронтальна камера містилася в вузькій верхньій рамці.

Meizu 17 Pro

Втім, не слідувати тенденціям Meizu не змогла, тому новий флагман, як і повідомлялося раніше, отримає фронтальну камеру, яка буде врізана в активну область дисплея. Однак те, як Meizu реалізувала цей момент, викликає повагу. Якщо у всіх виробників врізана в кутову частину екрану фронтальна камера кидається в очі, то у випадку з Meizu 17 Pro вона практично непомітна і сприймається як ще одна ікона у верхній інформаційній панелі.

Meizu 17 Pro Meizu 17 Pro

Смартфон Meizu 17 Pro буде оснащений однокристальної системою Snapdragon 865. Він отримає екран з частотою оновлення зображення 90 Гц. Крім того, очікується наявність швидкої оперативної пам’яті LPDDR5 і флеш-пам’яті UFS 3.0. Смартфон буде підтримувати Wi-Fi 6 і отримає модуль NFC, який буде використовуватися для безконтактних платежів.

Meizu 17 Pro

Анонс відбудеться 15 квітня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button