Hardnews

Snapdragon 865 Plus – характеристики та перший смартфон на ньому

Компанія Qualcomm ще не анонсувала Plus-версію флагманського процесора Snapdragon 865, але інсайдерам вже вдалося роздобути його технічні характеристики. Авторитетні мережеві інформатори Макс Вайнбах і Ice Universe практично одночасно опублікували специфікації майбутнього чіпа і назвали смартфон, який стане одним з перших пристроїв на базі новітньої мобільної платформи.


За даними редактора порталу XDA-Developers, восьмиядерний процесор буде «розбитий» на три кластери за схемою 4 x1,8 ГГц + 3 x 2,4 ГГц + 1 x 3,1 ГГц. Таким чином, новинка перевершить в продуктивності свого попередника, максимальна тактова частота якого становить 2,84 ГГц. Як джерело інформації Вайнбах вказує базу даних Geekbench, де недавно був протестований неанонсований Samsung Galaxy Note20 +.

Snapdragon 865 Plus

Раніше передбачалося, що гаджет буде побудований на базі Snapdragon 865, однак подальше вивчення коду записів в бенчмарке показало більш високу частоту. Аналогічну заяву трохи пізніше зробив інсайдер Ice Universe, який прийшов до тих самих висновків.

Snapdragon 865 Plus

Варто відзначити, що зазначені специфікації ще не підтверджені Qualcomm – не виключено, що в Geekbench засвітився інженерний прототип мобільного процесора, і до моменту релізу його ключові характеристики можуть бути змінені виробником.

Також сьогодні з’явилася інформація про те, що на новому чіпі повинен працювати ще не анонсований Xiaomi Mi 10S Pro.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button