Hardnews

Xiaomi Mi 10S Pro – Snapdragon 865+ та камера на 144 мегапікселя

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore), який регулярно “годує” ЗМІ цікавими новинами, повідомив подробиці про наступні смартфони з датчиком зображення самого виского в індустрії розширення. Серед них надпотужний Xiaomi Mi 10S Pro.


Такий смартфон знову випустить компанія Xiaomi, а роздільна здатність його головного датчика зображення складе 144 Мп. Нагадаємо, в минулому році Xiaomi випустила перший 108-мегапіксельний смартфон Xiaomi Mi CC9 Pro, який минулого тижня зняли з продажу всього через 4,5 місяці після його виходу.

Перший смартфон з камерою на 144 Мп

Мережевий інформатор вважає, що першим 144-мегапіксельним смартфоном на ринку стане наступник Xiaomi Mi CC9 Pro. Гаджет повинен вийти цієї осені під назвою Xiaomi Mi CC10 Pro, або ж оновлена ​​версія флагманського Xiaomi Mi 10 Pro. Смартфон Xiaomi Mi 10S Pro, який повинен бути побудований на базі Qualcomm Snapdragon 865+, теж очікується восени цього року. У будь-якому випадку, обидва цих смартфона будуть оснащуватися такою камерою.

Цілком ймовірно, 144-мегапіксельний датчик теж буде ексклюзивним для Xiaomi протягом декількох місяців. Як це було у випадку з Xiaomi Mi CC9 Pro.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button