Softnews

Windows 10 нарешті полагодили – можна оновлюватись

Обговорення
Windows 10

Через складну ситуації з поширенням коронавірусу, багато хто змушений працювати з дому. У зв’язку з цим можливість підключення до віддалених ресурсів з використанням VPN і проксі-серверів стала дуже важливою для багатьох користувачів. На жаль, останнім часом ця функціональність працювала в Windows 10 зовсім погано.


І ось сьогодні Microsoft опублікувала оновлення, що усуває проблему з роботою VPN і проксі в Windows 10.

BSOD Windows 10

” Додаткове оновлення поза діапазоном тепер доступно в каталозі оновлень Microsoft для вирішення відомої проблеми, через яку пристрої, що використовують проксі-сервер, особливо ті, які використовують віртуальну приватну мережу (VPN), можуть показувати обмеження або відсутність підключення до Інтернету.

VPN Windows 10

Ми рекомендуємо встановлювати це додаткове оновлення тільки в тому випадку, якщо ця проблема зачіпає вас. “ – йдеться на сайті компанії. Сторінка містить посилання на виправлення для кожної з підтримуваних версій десятки.

Моя Windows 10 не ламалась!?

Проблема зачіпає комп’ютери, на яких встановлено накопичувальне оновлення від 27 лютого 2020 року (KB4535996) або будь-яке з трьох наступних накопичувальних оновлень, з чого можна зробити висновок, що з нею зіткнувся досить широке коло користувачів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

OnePlus 8 Pro: новинка позує на офіційних рендерах

В минуле

Названо кращий смартфон для селфі

В майбутнє

Також буде цікаво