Hardnews

Fitbit Charge 4 – крута альтернатива Xiaomi Mi Band

Через півтора року після першого анонсу компанія Fitbit нарешті офіційно представила новий фітнес-трекер Charge 4. Він став наступником третьої моделі і отримав ряд нововведень, при цьому зберігши колишній дизайн.


На відміну від смарт-годинників, завдання Fitbit Charge 4 полягає в контролі рівня фізичної активності користувача без додаткових функціональних надмірностей. Charge 4 вміє відслідковувати частоту скорочення серця, кількість спалених в перебігу дня калорій, стан жіночого здоров’я, а також якість сну.

Крім того, крім вбудованого модуля GPS, в новому трекері за замовчуванням активований пульсоксиметр, що дозволяє обчислити рівень кисню в крові. Додатково інженери оснастили гаджет функцією визначення здоров’я серця, яке прораховується на підставі частоти його скорочення, активності і віку людини.

З нововведень трекера варто також відзначити щільну інтеграцію з стрімінговим сервісом Spotify, завдяки чому користувачі зможуть управляти плейлистами на Android і iOS за допомогою трекера. Fitbit Charge 4 захищений від попадання води. За заявою виробника, гаджет може пропрацювати від одного заряду до семи днів без активного GPS.

Вартість Fitbit Charge 4 становить $ 150 за версію в чорному, рожевому або синьо-чорному кольорах. Також доступна спеціальна модель Special Edition, яка покрита світловідбиваючою тканиною. Її виробник оцінив в $ 170.

Back to top button