Бізнес та акції

Xiaomi піднімає ціни на свої смартфони: в Україні теж зміни

Компанія Xiaomi India офіційно повідомила про те, що після підвищення акцизного податку в Індії і зниження курсу рупії ціни на мобільні телефони в країні збільшилися. Зміни вступили в силу сьогодні, 1 квітня. Нагадаємо, Індія є найважливішим ринком для Xiaomi, де вона давно займає перше місце.


У компанії заявили, що це було непросте рішення, проте іншого шляху немає. Xiaomi підтвердила, що компанія продовжує заробляти менше 5% на своїх смартфонах. Раніше глава індійського підрозділу Xiaomi Ману Кумар Джайн (Manu Kumar Jain) заявив, що підвищення акцизного податку завдасть сильного удару по індійському ринку мобільних телефонів.

Він також висловив надію на те, що подорожчання не затронуть бюджетні моделі, які коштують менше 199 доларів, однак поки що ніякого списку винятків немає.

Також Xiaomi закликала всіх жителів і гостей Індії залишатися вдома і дотримуватися правил національного карантину, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Жителям Індії залишається сподіватися на те, що це першоквітневий жарт.

А що в Україні?

Українській підрозділ компанії поки не робив ніяких заяв з цього приводу, але значне подорощання долара відносно гривні може негативно вплинути на ціноутворення в нашій країні.

Ціни на Redmi Note 8T в Україні
Ціни на Redmi Note 8T в Україні

Візьмемо для прикладу одну з найпопулярніших моделей компанії на нашому ринку – Redmi Note 8T, її середня ціна зараз становить 5000 гривень, хоча ще тиждень тому, на піку зростання вартості валюти, медіана становила 5214 гривень, тобто вартість нормалізувалась до показників лютого, коли середня вартість пристрою складала 4944 гривні.

Back to top button