Бізнес та акції

Продажі iPhone впали до мінімуму: чому так сталось?

Аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) знизив свій прогноз по поставкам iPhone в першому кварталі 2020 року на 10% до 36-40 мільйонів пристроїв. Спалах коронавірусу в Ухані дуже сильно вплинула на поточні продажі і продовжить відбиватися на поставки смартфонів в доступному для огляду майбутньому.


Раніше з’явилася інформація про те, що у виробничому ланцюжку iPhone 9 напевно виникнуть проблеми через вірус, який змушує багато компаній закривати заводи і магазини. Мінг-Чі Куо підтверджує, що новий доступний iPhone дійсно може бути анонсований в березні цього року, проте стартові поставки будуть сильно обмеженими, так як виробники найближчим часом не зможуть почати масове виробництво, як планувалося.

У своєму дослідницькому звіті аналітик додав, що поставки смартфонів на китайському ринку скоротилися на 50-60% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Вчора компанія Apple повідомила, що закриває всі офіси і фірмові магазини на материковій частині Китаю до 9 лютого через спалах коронавірусу.

Раніше на цьому тижні Всесвітня організація охорони здоров’я назвала спалах коронавируса в Ухані глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я, а також розповіла про те, чи безпечно отримувати посилки з Китаю.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button