Бізнес та акції

Huawei P40 Pro не користується попитом серед покупців

Обговорення
Huawei P40 Pro

Найбільший китайський онлайновий магазин Jingdong повідомив про те, що за перші чотири дні після початку прийому попередніх замовлень всього 80 000 чоловік внесли завдаток за флагманський смартфон Huawei P40 Pro.


Раніше було оголошено, що за перший день в Jingdong було розміщено 20 000 попередніх замовлень на Huawei P40 Pro за першу добу. Тенденція збереглася і в наступні дні, однак ніяким рекордом в даному випадку, як і раніше не пахне. Успішні смартфони на даній стадії збирають сотні тисяч і навіть мільйони попередніх замовлень.

Минулого тижня в Мережі з’явилися результати тестування нового смартфона Huawei P40 Pro в популярному тестовому додатку AnTuTu . Тести показали, що це найповільніший флагман сучасності, який не зміг потрапити навіть до десятки лідерів. При цьому Huawei P40 розгромив всіх конкурентів на Snapdragon 865 в тесті штучного інтелекту.

Продажі P40 і P40 Pro стартують 7 квітня, на українському ринку ці смартфони стануть доступні 10 квітня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Poco F2 – унікальний смартфон, але не флагман

В минуле

Samsung Galaxy M11 – так виглядає ідеальний бюджетник

В майбутнє

Також буде цікаво