Softnews

Apple несподівано оновила дуже старі iPhone

Обговорення
iPhone 5

Apple несподівано випустила оновлення для старих смартфонів і планшетів. Пристрої, які отримали апдейт, не підтримують актуальну iOS 13, повідомляє видання 9to5mac.


Компанія запропонувала оновитися власникам вже визнаних застарілими гаджетів. Зокрема, оновлення iOS 12.4.6 стало доступно для iPhone 5s, iPhone 6, iPad Air, iPad mini 2 і iPad mini 3 і iPod touch шостого покоління. Журналісти вважають, що раптовий апдейт включає в себе нові патчі і налаштування безпеки.

В число оновлених пристроїв входить iPhone 5s, який був випущений восени 2013 року. Колишній флагманський апарат, першим в лінійці отримав сканер Touch ID, як і інші девайси, визнаний застарілим і не продається в магазинах Apple і її партнерів.

Крім оновлення безпеки для старих пристроїв компанія представила свіжі версії операційних систем для своїх продуктів – iOS 13.4 і iPadOS 13.4. Зокрема, в оновленні для планшетів з’явилася підтримка трекпаду, приурочена до виходу нового iPad Pro.

Apple не в перший раз випускає екстрені системні апдейти для застарілих гаджетів. У грудні 2019 року оновлення отримали iPhone 5s і 6, iPad Air першого покоління, iPad mini 2 і 3, iPod Touch шостого покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell перестал брать деньги за часть услуг на время карантина

В минуле

Операционная система Windows 11 намного лучше Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво