lifecell

lifecell безкоштовно надав 1500 хвилин та 20 Гб інтернету деяким абонентам

Обговорення
Lifecell

lifecell надав безкоштовні хвилини голосового зв’язку і гігабайти трафіку медикам, які є його абонентами. Пакет в 1500 хвилин і 20 ГБ отримали 6000 українських медпрацівників. До пропозиції можуть підключитися інші медики-абоненти оператора, повідомляє прес-служба.


Поточний тарифний план при отриманні додаткового пакета не змінюється. Нарахований обсяг послуг буде діяти до 30.04.2020. Хвилини для дзвінків дію на всі номери по Україні (міські, мобільні).

Ті медики, які є абонентами lifecell і надають первинну медичну допомогу, але не отримали додатковий пакет послуг, можуть: набрати * 440 * 3 # і очікувати підтвердження реєстрації запиту або заповнити форму на medic.lifecell.ua.

Пакет послуг буде нарахований через кілька днів після перевірки зареєстрованого номера телефону Національної служби здоров’я України в електронній системі охорони здоров’я. Також при реєстрації необхідно переконатися, що саме цей номер lifecell вказано в електронній системі охорони здоров’я. Після перевірки інформації прийде відповідна SMS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 становиться небезопасной после обновления

В минуле

Сотовый оператор Vodafone запустил новый лучший тарифный план всего за 75 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво