lifecellНовини

Lifecell масово втрачає абонентів: куди переходять користувачі

Велика трійка мобільних операторів продовжує збільшувати доходи за рахунок нових поколінь зв’язку – 3G і 4G. За підсумками третього кварталу Vodafone, Київстар та lifecell заробили в цілому 11,3 млрд грн. Це на два мільярди більше, ніж за аналогічний період в 2018 році минулого року.


Причому практично все зростання виручки взяли на себе два найбільших гравця – Київстар і Vodafone Ukraine. Перший виріс в порівнянні з 3 кварталом 2018 року на 18% (або на 842 млн грн), другий – на цілих 30% (або майже на мільярд). Дохід lifecell зростає не так швидко. У третьому кварталі він збільшився на 12% (або всього на 162 млн грн).

Lifecell
Таким чином найменший оператор втратив один відсоток ринку великої трійки. Якщо в третьому кварталі 2018 року його частка становила 14,6%, то в третьому кварталі 2019 ого – 13,5%.

Чому lifecell втрачає ринок

Швидше за все, зменшення частки ринку в грошах пов’язане з втратою гравцем №3 абонентів. За рік його частка ринку в клієнтах просіла з 14% до 12,9%. 

Таким чином Київстар сконцентрував практично 50% ринку (без урахування нішевих гравців – Інтертелеком і Трімоб). 

Рекордсмен за середнім чеком 

Примітно, що абоненти lifecell продовжують платити більше всіх. Середній чек оператора виріс до 74,7 грн. При цьому у двох інших гравців цей показник зараз практично однаковий: близько 68 грн.

Хоча з урахуванням того, що Київстар з 1 жовтня викотив нову лінійку високих тарифів, цілком очевидно, що з часом, середній чек його абонентів наздожене lifecell.  

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

8 Comments

  1. київстар дуже жадний.лайфсел-супер!!! і не треба видумувати різну херню.у лайфселла є тариф “Лайф-Жара” за 60 грв на 28 днів дається 20 гб інету і 500хв на розмови по всій Україні.назвіть хоч одного оператора який може таке запропонувати….

    1. Уже лет 20 основным использую Киевстар, перепробовал всех операторов. Последние годы смартфоны из телефона с интернетом превратились в компьютер с возможностью позвонить. И лучше чем Киевстар с безлимитным интернетом за 100 грн пока ничего не нашел.

      1. Що за тариф, але альтернатива водафон за 75 безлім + 300хв+1200хв за 25грн. Це все на місяць:):):)

  2. Гадаю, що інформація дуже швидко втратить актуальність: мені перед новим роком довелось вимушено мігрувати з Київстар до lifecell. Перший оператор зажерся – без альтернатив пропонував перехід з 125 до 150 грн за 4 тижні! Це вже перебір!

  3. Не стаття а чистої води заказник, адже лайфсел, на відміну від київжлоба, має тарифи від 20грн.до 200грн,особливо цікаві за 60 та 120,де,відповідно,500 та 1500 хвилин на всіх операторів, міські номери, 20Гб інтернету. Я є клієнтом лайфа з 10.07.2007року

  4. Брехня. Після того Як київстар став повністю російським народ масово переходить на лайф. І дешевше і повне збереження номера і зв’язок нормальний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button