lifecellНовини

Lifecell масово втрачає абонентів: куди переходять користувачі

Обговорення
Lifecell

Велика трійка мобільних операторів продовжує збільшувати доходи за рахунок нових поколінь зв’язку – 3G і 4G. За підсумками третього кварталу Vodafone, Київстар та lifecell заробили в цілому 11,3 млрд грн. Це на два мільярди більше, ніж за аналогічний період в 2018 році минулого року.


Причому практично все зростання виручки взяли на себе два найбільших гравця – Київстар і Vodafone Ukraine. Перший виріс в порівнянні з 3 кварталом 2018 року на 18% (або на 842 млн грн), другий – на цілих 30% (або майже на мільярд). Дохід lifecell зростає не так швидко. У третьому кварталі він збільшився на 12% (або всього на 162 млн грн).

Lifecell
Таким чином найменший оператор втратив один відсоток ринку великої трійки. Якщо в третьому кварталі 2018 року його частка становила 14,6%, то в третьому кварталі 2019 ого – 13,5%.

Чому lifecell втрачає ринок

Швидше за все, зменшення частки ринку в грошах пов’язане з втратою гравцем №3 абонентів. За рік його частка ринку в клієнтах просіла з 14% до 12,9%. 

Таким чином Київстар сконцентрував практично 50% ринку (без урахування нішевих гравців – Інтертелеком і Трімоб). 

Рекордсмен за середнім чеком 

Примітно, що абоненти lifecell продовжують платити більше всіх. Середній чек оператора виріс до 74,7 грн. При цьому у двох інших гравців цей показник зараз практично однаковий: близько 68 грн.

Хоча з урахуванням того, що Київстар з 1 жовтня викотив нову лінійку високих тарифів, цілком очевидно, що з часом, середній чек його абонентів наздожене lifecell.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Лайтова версія флагмана Galaxy S10 отримає революційну стабілізацію

В минуле

YouTube склав перелік найпопулярніших ігор минулого року

В майбутнє

Також буде цікаво