Hardnews

Redmi K30 Pro – показано всі версії смартфона

Компанія Redmi опублікувала чергове офіційне зображення флагманського смартфона Redmi K30 Pro, яке демонструє всі доступні кольори нового пристрою.

Крім того, це зображення підтверджує, що на верхній панелі буде розташовуватися не тільки висувна камера, але і роз’єм 3,5 мм для підключення навушників.

Redmi K30 Pro

Сьогодні стало відомо досить багато нових подробиць про Redmi K30 Pro. По-перше, виробник досить детально розповів про переваги екрану нового смартфона. Він отримав енергоефективну панель E3 Super AMOLED з контрастністю 5 000 000: 1, піковою яскравістю 1200 кд / м2 і підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR10 +. Робота технології HDR10 + наочно продемонстрована в наступному ролику.

По-друге, Лу Вейбінг (Lu Weibong), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, повідомив нові деталі про висувну камеру смартфона Redmi K30 Pro, яка витримує 300 000 циклів роботи і має захист від пошкоджень . При цьому користувачі зможуть вибрати один з п’яти доступних режимів підсвічування висувного модуля .

Також було оголошено, що завод з виробництва Redmi K30 Pro вийшов на 100% потужності, збірка смартфонів йде повним ходом.

Презентація Redmi K30 Pro відбудеться 24 березня


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button