Softnews

Windows 10 отримає кращий пошук в провіднику

Обговорення
Windows 10X

Ще в листопаді 2019 року з виходом оновлення Windows 10 November 2019 Update в Провіднику з’явилися нові можливості по частині пошуку. Вони включали підтримку пошуку в хмарі OneDrive, а також попередній перегляд для локальних файлів.


На жаль, подальше оновлення «зламало» рядок пошуку, через що там не працювало контекстне меню, рядок пошуку втрачала фокус, а система індексування завантажувала процесор. На даний момент ці проблеми частково вирішені за рахунок січневого оновлення KB4532695, хоча і не повністю. Остаточні виправлення варто чекати в версії 2004.

Як очікується , оновлення 20H1 в Windows 10 нарешті усуне або хоча б згладить помилки, що залишились, підвищить швидкість роботи пошуку і так далі.

Цікаво, що до сих пір компанія не об’єднала можливості пошуку в панелі завдань і в Провіднику, хоча ці можливості фактично дублюють один одного. Не виключено, що в майбутньому компанія все ж об’єднає їх разом.

Також відзначимо, що весняне оновлення Windows 10 буде включати в себе декілька функцій, в тому числі новий додаток Cortana, покращений алгоритм пошуку Windows, додаткові можливості в диспетчері завдань і зміни в зарезервованому сховищі. В останньому випадку мова йде про можливість його примусового відключення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 11 Pro отримав срібну версію з “захистом” від коронавірусу

В минуле

Samsung випустила бюджетник Galaxy M21 з величезною батареєю

В майбутнє

Також буде цікаво