Softnews

Експерт розповів, як кіберзлочинці почали спекулювати на коронавірусі

Обговорення
коронавірус

Коронавірус нового типу є досить хвилюючою суспільство темою, чим, в свою чергу, і вирішили скористатися зловмисники. Експерт розповів, як кіберзлочинці почали спекулювати на коронавірусу.


Так, за словами керівника групи аналізу веб-контенту “Лабораторії Касперського” Костянтина Ігнатьєва, в зв’язку з пандемією шахраї почали розсилати людям листи, написані нібито представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Люди отримують електронні листи нібито від ВООЗ із заходами безпеки, які необхідно прийняти, щоб уникнути зараження. Як тільки користувач натискає на посилання, він перенаправляється на фішинговий сайт і отримує пропозицію поділитися особистою інформацією, яка потрапляє в руки зловмисників“, – пояснив Ігнатьєв.

Крім того, користувачі також можуть отримувати листи від кіберзлочинців, написані від імені Світового банку або МВФ, з проханням перевести кошти нужденним.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вражаючу міць Xbox Series X показали на відео

В минуле

Быстрая зарядка и никаких проводов: 5 лучших беспроводных зарядных устройств

В майбутнє

Також буде цікаво