Hardnews

Названо ліки, які можуть посилити вплив коронавірусу

Обговорення
ліки

Прийом протизапальних ліків може погіршити стан здоров’я при коронавірусі. Про це в своєму Twitter написав міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран.


За його словами, ібупрофен і кортизон здатні ускладнити перебіг хвороби. Для зниження високої температури міністр рекомендував приймати парацетамол.

«Якщо ви вже приймаєте протизапальні препарати або сумніваєтеся, проконсультуйтеся з лікарем», – резюмував він.

14 березня голова Європейського парламенту Давид Сассолі оцінив кризу в Європі, викликану поширенням коронавирусной інфекції COVID-19. «Європа не знала такої драматичної кризи з закінчення Другої світової війни», – заявив Сассолі. Він зазначив, що Євросоюз нарешті прийняв пакет заходів по боротьбі з коронавірусом і протидії економічним наслідкам пандемії. На його думку, жоден європейський уряд не зміг б впоратися з цим самостійно.

За останніми даними, в світі зафіксовано понад 155 тисяч випадків зараження коронавірусом. В першу десятку країн за кількістю хворих входять п’ять європейських держав: Італія, Іспанія, Німеччина, Франція, а також Швейцарія, яка в ЄС не входить.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В найпопулярнішому месенджері почнуть пропадати повідомлення

В минуле

Анонсовано Poco F2 – наступника популярного Pocophone F1

В майбутнє

Також буде цікаво