Hardnews

Apple Watch навчиться вимірювати рівень кисню в крові

Apple Watch – найпопулярніший в світі розумний годинник, і це не зміниться в найближчому майбутньому. Незважаючи на те, що це повноцінні розумні годинник з власною операційною системою, багато власників використовують тільки ті програми і функції, які є в Apple Watch з коробки. Особливо, коли справа стосується функцій, пов’язаних зі здоров’ям.

Тому для власників такого годинника буде цікаво дізнатися, що Apple працює як мінімум над двома новими функціями. Перша – визначення рівня насичення киснем крові (SpO2). Ця функція вже є в деяких годинниках і трекерах активності на ринку. Наприклад, недавно вона з’явилася в пристроях Fitbit.

Друге нововведення стосується вже наявної функції отримання ЕКГ. Apple працює над поліпшенням її роботи, особливо при пульсі від 100 до 120 ударів в хвилину – зараз в такому режимі годинник Apple видає не самі коректні результати.

Також можна згадати, що ще до виходу Apple Watch Series 5 були чутки, що Купертінівський гігант працює над додаванням функції відстеження сну. У поточній моделі вона так і не з’явилася, так що може з’явитися в наступній.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button