Softnews

Анонсовано сайт для перевірки на коронавірус онлайн

Обговорення
коронавірус

Видання Bloomberg опублікувало матеріал, у якому повідомляється про те, що президент США Дональд Трамп оголосив про створення сайту для перевірки на коронавірус. Так, за його словами, сайт буде реалізований спільно з фахівцями американської компанії Google.


Трамп повідомив , що даний сайт має на увазі проходження онлайн-опитування, завдяки результатам якого користувачі зможуть зробити висновок про те, чи є у них привід перевірятися на наявність коронавірусу. Дані тести, до слова, будуть доступні на парковках популярних магазинів Walmart і Target. Інформацію про те, коли саме буде розроблений сайт, а також як він буде функціонувати – президент не уточнив.

Однак в Bloomberg відзначили, що представники Google не знали, що Трамп оголосить про створення сайту з їх підтримкою. Більш того, за даними Wired, сайт буде реалізований не Google, а дочірньою компанією Alphabet Verily.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi “поховає” цілий ряд своїх смартфонів

В минуле

Huawei P40: перша фотографія на новий камерафон

В майбутнє

Також буде цікаво