Hardnews

Названо важкі наслідки коронавірусу

Обговорення
коронавирус

Медики з Гонконгу назвали важкі наслідки пневмонії COVID-19, викликаної коронавірусом нового типу. За їх словами, у тих пацієнтів, що вилікувались від захворювання, можуть спостерігатися погіршення функцій легенів і задуха при швидкій ходьбі, пише газета South China Morning Post.


Глава центру інфекційних захворювань лікарні Принцеси Маргарет Оуен Цзен повідомив, що висновок про наслідки коронавірусу заснований на дослідженні стану близько 12 видужалих пацієнтів. Двоє чи троє з них вже не можуть робити те, що робили раніше, наприклад, ходити без задишки. У дев’яти пацієнтів виявлено ознаки, що свідчать про пошкодження внутрішніх органів.

Пацієнти пройдуть подальше обстеження, за підсумками якого планується визначити, як сильно у них ослаблена легенева функція. Крім того, належить з’ясувати, наскільки довгостроковий ефект може надати COVID-19 на легені.

Фахівець також порадив видужалим від коронавірусу людям виконувати вправи для стимулювання серцево-судинної системи, наприклад, займатися плаванням. За його словами, це допоможе легеням відновитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вбивця Xiaomi Mi 10 з’явився на фото в руках кінозірки

В минуле

Samsung Galaxy A11 – топовий бюджетник з потрійною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво