Бізнес та акції

Коронавірус повністю зруйнував всі плани Apple та опустив її акції

Вчора ввечері представники Bank of America (BofA) опублікували заяву, в якій говориться, що довгоочікуваний iPhone 12 з підтримкою мереж п’ятого покоління затримається через спалах коронавірусу.

Висновок Bank of America було зроблено після розмови з експертом по ланцюжку поставок Apple Еліотом Ланом, який вважає, що випуск iPhone 12, запланований на вересень цього року, буде відкладений на один місяць.

Крім того, через поточну ситуацію випуск iPhone SE2 буде відкладений на «кілька місяців». Однією з причин є проблема зі стабільним постачанням комплектуючих і тим, що багато заводів поки не відновили свою роботу. Друга причина – слабкий ринковий попит, викликаний спалахом коронавірусу.

iPhone SE 2
iPhone SE 2

Аналітик Bank of America Уамсі Мохан заявив в звіті, що точні терміни виходу iPhone 9 будуть «залежати від темпів відновлення виробництва в квітні і травні».

Вчора на торгах акції Apple впали на 3,8%. У порівнянні з лютневим максимумом ціна акцій Apple знизилася більш ніж на 10%. Deutsche Bank знизив прогнозну ціну акцій Apple з 305 до 295 доларів, пославшись на «досить значну невизначеність, пов’язану з цим спалахом».

Раніше на цьому тижні виробник iPhone компанія Foxconn заявила, що її фабрики почнуть нормальну роботу до кінця березня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button