Softnews

Тепер Android можна встановити на будь-який iPhone

Обговорення
iPhone Android

Компанія Apple Corps подала в суд на стартап з кібербезпеки Corellium за порушення авторських прав, оскільки компанія випустила продукт, який дозволяє встановлювати Android на iPhone.


Нагадаємо, команда незалежних розробників в рамках проекту Project Sandcastle успішно змогла встановити операційну систему Android на iPhone 7, iPhone 7 Plus та iPod Touch сьомого покоління , пропонуючи всім бажаючим зробити те ж саме.

В даний момент процедуру можна провести на інших смартфонах iPhone, проте, ймовірно, це лише питання часу. Apple бачить в цьому серйозну загрозу для iOS. Якщо говорити точніше, то перші юридичні суперечки між Apple і Corellium виникли ще в минулому році.

Представники Corellium заявили, що вони не схвалюють підхід Apple, яка завжди обмежувала функції iPhone і iPad заради нібито безпеки, але насправді «це усунення конкуренції і завоювання домінуючої позиції на ринку».

Розробники стверджують, що iOS ефективна і зручна у використанні, проте її закрита природа також накладає багато обмежень на користувачів. Перевага Android полягає в його відкритості. Користувачі можуть вільно змінювати його відповідно зі своїми звичками і встановлювати будь-які додатки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 стане неактуальним вже через кілька тижнів

В минуле

Redmi Note 9 Pro на Snapdragon та 64 Мп камерою виходить вже днями

В майбутнє

Також буде цікаво