Softnews

Європейські користувачі Instagram та Messenger позбавляться деяких можливостей

instagram

Деякі функції Instagram і додатку Messenger тимчасово недоступні для користувачів з Європи. Все через нові правила щодо використання даних, які вступили в силу в країнах Євросоюзу.


Користувачі тепер бачать попередження про те, що деякі функції недоступні через нові правил Європи для сервісів обміну повідомлення. ЗМІ розповіли, що, зокрема, в Messenger і Instagram перестали працювати опитування. Також в Instagram недоступні стікери, а в Messenger – персоналізовані відповіді.

У Facebook повідомили, що працюють над тим, щоб повернути опції назад. Заборона пов’язана з Директивою щодо обробки персональних даних і захисту конфіденційності в секторі електронних засобів зв’язку.

Також з Messenger могла пропасти відправка файлів, а з Instagram – можливість ділитися AR-ефектами в особистих повідомленнях.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Приватбанк» об’єднується з Viber для спрощення процесу покупки товарів

В минуле

У гаджетах на базі Android знайшли небезпечну уразливість

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle