Softnews

Microsoft переробить головний елемент Windows 10

Обговорення
Windows 10

Microsoft оновить меню «Пуск» в Windows, прибравши з нього плитковий інтерфейс. Про це повідомляє Windows Latest з посиланням на знайомих з планами компанії розробників.


«Плитка», додана в 2012 році, буде замінена на список програм, які користувач запускає найчастіше, і інші елементи. Знайомі з планами Microsoft джерела повідомляють, що заміна меню «Пуск» запланована на найближчі кілька циклів оновлення і має відбутися не пізніше 2021 року. За словами інсайдерів, компанія переробить меню через неактуальність нинішніх елементів.

Плиткові елементи вже зникли з меню Windows 10X, образ якої був представлений розробниками на початку лютого. Журналісти вважають, що в майбутніх оновленнях класичної версії Windows буде запозичені дизайнерські рішення з Windows 10X.

Windows 10X

Windows 10X

«Плитки» були додані в систему в рамках нового графічного інтерфейсу Metro, який з’явився разом з Windows 8 в 2012 році. На них були розташовані ярлики програм, посилання на сервіси в інтернеті, віджети і довідкова інформація. Аналогічний плитковий дизайн використовувався в мобільній версії Windows 10.

В кінці 2019 року Microsoft показала нову графічну концепцію Windows. Дизайнери представили оновлені логотипи системних програм і додатків пакета Office, відмовившись від плоских іконок на користь об’ємних. З чуток, новий дизайн буде впроваджений в Windows до кінця 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Конкурент Redmi Note 9 пропонує 20-кратний зум

В минуле

Бестселер Redmi нарешті отримав Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво