Hardnews

Oppo Find X2 – перший смартфон з 3K екраном на 120 Гц

Обговорення
Oppo Find X2

На сайті Slashleaks опублікували якісні фотографії смартфона Oppo Find X2, який повинен здивувати конкурентів відразу за кількома статтями.


Смартфон Oppo Find X2 буде оснащений екраном, який зможе працювати при максимальному розширенні 3K в зв’язці з частотою оновлення зображення 120 Гц. Це перший смартфон у світі з таким екраном.

Oppo Find X2

Oppo Find X2 буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865, він отримає до 12 ГБ оперативної пам’яті. Основна камера Oppo Find X2 Pro забезпечить 60-кратний зум. На фотографії видно, що маркетинговою назвою даної функції буде Hybrid Zoom.

Для фронтальної камери передбачено круглий отвір в лівому верхньому кутку екрану. Смартфон буде підтримувати 65-ватну швидку зарядку, при цьому потужність бездротової зарядки складе 30 Вт.

Oppo Find X2

Компанія Oppo повинна була представити Oppo Find X2 ще минулого тижня, однак презентацію новинки перенесли на 6 березня 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi 9 на базі Helio G70 представлять вже на днях

В минуле

Новий бюджетник від Huawei виглядає краще мегапопулярного Redmi 7

В майбутнє

Також буде цікаво