Hardnews

Вийшов перший смартфон з підтримкою навігації по NAVIC

Обговорення
Realme X50 Pro 5G

Кілька днів тому був представлений смартфон Realme X50 Pro 5G – новий флагман компанії і її первісток з SoC Snapdragon 865. Виробник оцінив його в 575 доларів в базовій версії, що є черговим доказом того факту, що доступних смартфонів з топової платформою Qualcomm найближчим часом ми не побачимо.


Але зараз не про це. Як виявилося, одна особливість смартфона була упущена. Realme X50 Pro 5G виявився першим в світі апаратом з підтримкою NAVIC (NAVigation with Indian Constellation) – індійської супутникової системи навігації. Для більшості країн за межами Індії це ніякого практичного значення не має, але, з огляду на те, що Realme X50 Pro 5G першим отримав підтримку NAVIC (друга назва – IRNSS), це варто відзначити.

Що стосується самої системи NAVIC, вона захоплює Індію, а також район радіусом приблизно 1500 км від кордонів держави.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Вбивця Xiaomi Mi Band 5 вміє вимірювати пульс в реальному часі

В минуле

Timex Ironman R300 GPS – розумний годинник з рекордною автономністю

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.