Hardnews

Sony PlayStation 4 Pro можна отримати безкоштовно до кінця жовтня

Обговорення

Аж до кінця жовтня ви можете обзавестися Sony PlayStation 4 Pro абсолютно безкоштовно. Це відмінна консоль, що являє собою поліпшену версію звичайної четвертої «плойки» – тобто підтримує високі розширення екрану. Всі необхідні ексклюзиви на дану приставку вже давно вийшли, так що перед виходом п’ятого покоління ви можете награтися в стару консоль!


Що потрібно, щоб отримати консоль безкоштовно?

В кінці 2020 року очікується вихід чергової Sony PlayStation – вже п’ятої у славній династії найпопулярніших ігрових приставок в світі. Уже опублікована не тільки інформация про її основні характеристики і дизайн, який у неї буде, а й навіть про ігри, що стануть ексклюзивами для нової консолі. Проте, PlayStation 4 все ще не встигла втратити свою актуальність. Одних тільки ліцензійних ігор на неї продано понад мільярд екземплярів!

Чому є сенс взяти участь в розіграші четвертої «плойки»? Ну, хоча б тому, що у вас ще є кілька місяців, щоб вдосталь в неї награтися. Та й ігри на п’яту приставку доведеться трохи почекати – відразу будуть готові тільки найосновніші. Словом, купувати, можливо, сенсу вже і немає, а ось взяти участь в безкоштовному розіграші – це запросто!

Отже, що ж потрібно для того, щоб стати власником новенької консолі? Можна сказати, що найголовніше ви вже зробили – стали нашими читачами! Тепер справа залишається за малим: всього лиш підписатися на нашу сторінку в Google News і вказати свою адресу електронної пошти за відповідним посиланням. Результати розіграшу будуть підведені першого листопада, акція сама по собі діє до кінця жовтня. Удачі вам – і спасибі, що залишаєтеся з нами і читаєте нас, а ми зі свого боку обіцяємо і далі розповідати вам тільки найактуальніші новини!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone дарит по 1000 гривен некоторым своим абонентам

В минуле

Xiaomi опублікувала список «мертвих» смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво