Hardnews

iPhone 11 Pro порівняли з iPhone 6s: не все так однозначно

Смартфони з року в рік стають все продуктивніше, обзаводяться новими технологіями і функціями. Багато хто вважає, що пристрій дворічної давності, навіть якщо це флагман, вже досить застарілий, а якщо це апарат, який вийшов років п’ять назад, то на ньому можна сміливо ставити хрест.


Але чи так це? Автори каналу PhoneBuff, які виділяються тестами з використанням роботизованого маніпулятора, вирішили перевірити, чи дійсно п’ятирічний смартфон нікуди не годиться. Вони порівняли iPhone 6s, що вийшов в 2015 році, і новітній iPhone 11 Pro.

Як можна бачити, новий пристрій очікувано переміг з істотним відривом. Якщо говорити про два кола тестування, то iPhone 11 Pro виявився швидшим майже вдвічі.

Але не все так однозначно. Якщо подивитися на порівняльну діаграму в кінці, то можна побачити, що є чимало програм, де iPhone 6s не особливо-то і відстав від новинки, а основний програш в першому колі обумовлений лише п’ятьма додатками з 16. Що стосується другого кола, тут все набагато простіше: дворазова різниця в обсязі ОЗУ все ж досить відчутна.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button