Hardnews

iPhone 11 Pro порівняли з iPhone 6s: не все так однозначно

Обговорення
iPhone Slide Pro

Смартфони з року в рік стають все продуктивніше, обзаводяться новими технологіями і функціями. Багато хто вважає, що пристрій дворічної давності, навіть якщо це флагман, вже досить застарілий, а якщо це апарат, який вийшов років п’ять назад, то на ньому можна сміливо ставити хрест.


Але чи так це? Автори каналу PhoneBuff, які виділяються тестами з використанням роботизованого маніпулятора, вирішили перевірити, чи дійсно п’ятирічний смартфон нікуди не годиться. Вони порівняли iPhone 6s, що вийшов в 2015 році, і новітній iPhone 11 Pro.

Як можна бачити, новий пристрій очікувано переміг з істотним відривом. Якщо говорити про два кола тестування, то iPhone 11 Pro виявився швидшим майже вдвічі.

Але не все так однозначно. Якщо подивитися на порівняльну діаграму в кінці, то можна побачити, що є чимало програм, де iPhone 6s не особливо-то і відстав від новинки, а основний програш в першому колі обумовлений лише п’ятьма додатками з 16. Що стосується другого кола, тут все набагато простіше: дворазова різниця в обсязі ОЗУ все ж досить відчутна.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Популярные тарифы Vodafone резко подорожают

В минуле

Xiaomi не може оновити свій популярний смартфон через коронавірус

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.