Hardnews

Motorola RAZR (2019) зламався через тиждень роботи

Motorola анонсувала свій перший складаний смартфон RAZR (2019) з гнучким дисплеєм ще в листопаді минулого року, але в продаж він надійшов лише на початку лютого. Відразу після цього в мережі стали з’являтися негативні відгуки перших покупців. Так, один користувач продемонстрував, як виглядає гнучкий екран пристрою через тиждень експлуатації.


Тим самим користувачем став один з журналістів видання Inputmag . Під час огляду пристрою він розповів, як після поїздки в метро зауважив, що дисплей Motorola RAZR (2019) відшарувався в області вигину. За запевненням власника, гаджет не падав, не був придавлений і не відчував будь-яких деформацій. Протягом поїздки він просто лежав в передній кишені вільних джинсів.

На думку журналіста, причиною, через яку екран отримав такі пошкодження, міг стати перепад температури: на вулиці був мороз, а в приміщенні, де смартфон знаходився протягом години, плюсова температура. Через це клей, що утримує дисплей, міг відшаруватися.

Motorola RAZR (2019)

Автор зазначає, що з моменту придбання пристрою шеф-редактором видання (а на огляді знаходився якраз цей екземпляр) пройшов всього тиждень. Творці Motorola RAZR (2019), офіційна вартість якого становить $ 1499, даний інцидент не прокоментували.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button