Softnews

Google дозволить побачити Android 11 за більше ніж 1000 доларів

Компанія Google офіційно повідомила про те, що її щорічна конференція для розробників Google I / O 2020 пройде з 12 по 14 травня в Маунтін-В’ю, Каліфорнія.


Також було оголошено, що ціна вхідного квитка становить 1150 доларів США. Він дозволить власникові відвідувати захід протягом трьох днів, але при цьому за проживання гості повинні платити самі. Академічний квиток коштує 375 доларів, з ним захід можуть відвідати студенти і викладачі.

Найбільш привабливою частиною цієї конференції стане офіційний анонс операційної системи Android 11, на якому Google познайомить світ з новими функціями цієї ОС, а також дозволит спробувати нову систему в живу. Пару днів назад Google випустив Developer Preview-версію Android 11, однак це ще не бета-версія. Вона призначена виключно для первинного ознайомлення.

В Android 11 будуть враховуватися численні форми екранів і вирізів під камери, екрани-водоспади, будуть додані нові функції спливаючих повідомлень, одноразові дозволи для визначення місця розташування, доступу до мікрофону і камери. У той же час з’явиться новий жест Motion Sense, який дозволить припиняти музику.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button