Softnews

Google випадково злила Android 11 до релізу

На сайті Google з’явилася інформація про Android 11. На випадково злиту сторінку нової ОС звернуло увагу видання Android Police.


Сторінка з новою операційною системою з’явилася в розділі для розробників додатків. На ній було згадано назву Android 11 і посилання на технічну документацію. На сторінці повідомлялося, що в черговий версії системи з’являться нові налаштування приватності, а також будуть оновлені API вбудованих в Android додатків.

Журналісти звернули увагу, що через кілька хвилин після публікації сторінка зникла з сайту Google. На їхню думку, співробітник компанії помилково випустив інформацію про Android 11 раніше наміченого терміну.

На думку видання, поява сторінки з Android 11 може означати, що реліз версії ОС для розробників може відбутися найближчим часом, а не в кінці березня, як очікувалося раніше. Android Police запросив коментар у Google, але не зміг отримати оперативної відповіді.

Анонс нових версій операційної системи Android традиційно відбувається на заході Google I / O. У 2020 році регулярна конференція для розробників пройде з 12 по 14 травня. За версією журналістів, цього разу компанія представить не тільки чергову версію мобільної ОС, але оновлення для смартфонів Pixel і інструменти для розробників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button