Hardnews

Розкрита дата виходу дешевого iPhone

Обговорення
iPhone iCloud

Apple представить наступний iPhone 31 березня. Дату презентації та виходу девайса в продаж розкрили інсайдери німецького порталу iPhone-Ticker.


За інформацією близьких до ланцюжку виробництва джерел, Apple має намір випустити дешевий смартфон, який буде називатися iPhone SE 2 або iPhone 9. Повідомляється, що бюджетна модель надійде в продаж 3 квітня.

Apple не в перший раз збирається провести весняну презентацію. 25 березня 2019 року компанія показала Apple Card і сервіс Arcade, 27 березня 2018 року відбулося захід, присвячений освіті і виходу бюджетних iPad.

У заяві від 17 лютого Apple помітила, що поставки iPhone по всьому світу будуть обмежені через епідемію коронавірусу. Компанія також підкреслила, що її доходи за підсумками кварталу будуть нижче, ніж прогнозувалося раніше.

На початку лютого мережеві інформатори Fast Company заявили, що вартість дешевого iPhone складе 399 доларів або близько 25 тисяч рублів. Близьке до ланцюжку поставок джерело впевнене, що виробник навмисно утримає доступну ціну заради успішної експансії на ринках, що розвиваються.

Про плани Apple випустити наступника популярного iPhone SE стало відомо в жовтні 2019 року. Авторитетний інсайдер Мін-Чі Ко заявив, що компанія представить новий смартфон з дизайном iPhone 8, процесором А13, трьома гігабайтами оперативної пам’яті і одинарної камерою. Оригінальний iPhone SE вийшов в березні 2016 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названий смартфон з кращим в світі екраном

В минуле

Экран Samsung Galaxy S20 має ще більше обмежень ніж передбачалось

В майбутнє

Також буде цікаво