Hardnews

Смартфони визнали переносчиками коронавірусу

Мобільні телефони давно є одним з найбільш невіддільних елементів нашого життя. Тим страшніше наступні новини, пов’язані з коронавірусом, які надходять з Китаю.


На даний момент існує три можливих шляхи передачі коронавірусу. У першому випадку вірус передається через повітря при кашлі або чханні, у другому – при тісному контакті з хворим. Нарешті, можна заразитися при використанні тих же предметів, яких торкався або на які могли потрапити частинки слини хворого. Якщо після цього піднести руки до очей, носа або рота, то існує велика ймовірність зараження.

Відповідно мобільні телефони стають потенційними переносниками коронавірусу. Неодноразово повідомлялося, що на корпусах і екранах смартфонів збирається досить багато бруду, а також бактерій. Очевидно, що і частинки слини людини, яка регулярно кашляє і чхає, також залишаються на смартфонах.

За словами Чжана Любо, головного експерта по дезінфекції в китайських центрах по контролю і профілактиці захворювань, необхідно постійно мити руки і регулярно дезінфікувати смартфони, протираючи їх спиртом і паперовими рушниками. Це знизить ризик зараження коронавірусом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button