Київстар

Київстар пропонує безлімітний інтернет в подарунок: як отримати

Компанія «Київстар» запускає акцію небаченої щедрості. Купуючи один з акційних смартфонів в офіційному магазині найбільшого в Україні оператора мобільного зв’язку, ви можете отримати повністю безлімітний швидкісний інтернет на три місяці абсолютно безкоштовно. Акція поширюється на всю територію України, покупку можна зробити як в одному з сертифікованих магазинів, так і онлайн на сайті shop.kyivstar.ua. Залежно від смартфона ви отримуєте або повний безліміт, або пакет високошвидкісного інтернету – три гігабайти. Ці гігабайти будуть нараховуватися додатково до того ж пакету інтернету, який вже буде у вас в рамках вашого тарифного плану.


Умови акції від Київстар: хто отримає бонусний інтернет і за яких умов

Акція стартувала ще 2 вересня минулого року, ми про неї вже писали в своїх статтях. Триватиме вона до 31 березня поточного року включно. Вона вимагає від вас придбати акційний 3G або 4G-смартфон. Щоб дізнатися, на які моделі смартфонів поширюється акція, відвідайте розділ офіційного сайту Київстар, присвячений цій акції – https://shop.kyivstar.ua/unlim4g. Пакет в три гігабайти високошвидкісного інтернету на додаток до ваших пакетним гігабайтів ви отримаєте, якщо придбаєте дешевий 3G-смартфон. В якості подарунка за придбання сучасного смартфона з підтримкою 4G ви отримаєте безкоштовний безліміт на три місяці. У разі, якщо у вас вже є безлімітний інтернет, ви можете підключити його на будь-який інший номер «Київстар» за вашим вибором.

Київстар

Акційна пропозиція оформляється за місцем покупки смартфона, в офіційному магазині Київстар. У разі, якщо ви придбаєте смартфон через інтернет, акція повинна бути підключена автоматично протягом двох тижнів з моменту покупки, але не пізніше п’ятнадцятого квітня. Якщо ж підключення не відбулося – зверніться до оператора.

[adsforwp id=”10622″]

Нагадуємо, що в компанії VEON, якій належить український оператор Київстар, змінилися СЕО. Урсула Бернс, яка займала цей пост з грудня 2018 року, в березні 2020 року йде у відставку, а її місце займуть Серхі Ерреро і Каан Терзіоглу. При цьому безпосереднім президентом Київстару залишиться Олександр Комаров, якому також належить оператор «Beeline Казахстан».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button