Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro: можливості камери вже протестовані DxOMark

Фахівці лабораторії DxOMark офіційно підтвердили, що вони вже провели тестування нового флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 Pro, результати якого будуть опубліковані вже завтра.


Детальна оглядова стаття, в якій буде розказано про фото- і відеоможливості нового флагманського смартфона китайського виробника, буде викладена для загального доступу одночасно з анонсом пристрою.

Нагадаємо, протягом декількох тижнів з’являлися відомості про те, що Xiaomi Mi 10 Pro має очолити рейтинг смартфонів DxOMark, лідером якого в даний момент є Huawei Mate 30 Pro 5G з результатом 123 бали.

Основна камера Xiaomi Mi 10 Pro оснащена чотирма датчиками зображеннями, а також двома додатковими сенсорами, про які виробник поки не поширюється.

https://twitter.com/xiaomishka/status/1227543262493319168

Досить дивно, що Samsung не надала свій флагманський камерофон Samsung Galaxy S20 Ultra, оснащений 108-мегапіксельною камерою і 100-кратним цифровим зумом. Для багатьох покупців результат тестування DxOMark є досить важливою оцінкою можливостей смартфона, на яку вони орієнтуються при виборі нового камерофона.

Презентація Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro відбудеться завтра в Китаї, а 23 лютого очікується світова прем’єра в Барселоні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button