Softnews

На Windows 10 з’явилась надокучлива реклама

Обговорення
Windows 10X

Компанія Microsoft спочатку впровадила розділ з рекомендаціями в меню «Пуск» Windows 10 для реклами офіційних додатків. Однак останнім часом Microsoft пішла далі на шляху самореклами.


Відзначимо, що Microsoft почала робити досить агресивні кроки по частині реклами, оскільки користувачі більше не можуть її відключити. Спочатку така реклама була помічена додатках пошти та календаря , потім в додатку Wordpad . 

Тепер Microsoft зробила випад проти конкуруючих браузерів. Тепер в блоці рекомендованих додатків в меню «Пуск» користувачі Firefox можуть спостерігати заяву «Ще користуєтеся Firefox? Microsoft Edge тут» з посиланням на завантаження нового фірмового Microsoft Edge на двіжку Chromium. Такий блок реклами видно у тих користувачів, хто встановив Firefox браузером за замовчуванням. 

Windows 10 реклама

На щастя, саме цю рекламу в меню «Пуск» можна відключити. Для цього треба в контекстному меню вибрати «Вимкнути всі рекомендації» або відключити рекомендації через загальні настройки. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 10 коштує так дорого через примху керівництва

В минуле

Київстар в терміновому порядку звернувся до абонентів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.