Hardnews

В питанні продажу SIM-карт за паспортом поставили крапку

Дмитро Дубілет вважає продаж SIM -карт в прив’язці до паспортів додатковою регуляцією, яка призведе до навантаження на бізнес і громадян.


На сьогоднішній день не час вводити продаж мобільних SIM -карт в прив’язці до паспортів. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

«Це додаткова регуляція. Якщо ми зробимо регуляцію, що ти купуєш SIM -карту тільки за паспортом, це додаткове навантаження і для громадян, і для бізнес», – сказав він, відповідаючи на питання, чи буде в Україні введена прив’язка мобільних SIM -карт до паспортів.

Міністр підкреслив, що зараз фокус влади повинен бути в тому, щоб якомога більше все дерегулювати, а потім вже «докручувати гайки», якщо буде така потреба.

«Зараз так багато реформ в сфері дерегуляції, що відволікати і нашу увагу, і увагу суспільства не на часі, як і викликати цим додаткове громадське занепокоєння», – зазначив Дубілет.

Раніше про підтримку ідеї продажу SIM-карт за паспортами заявляв глава СБУ Іван Баканов .

Також повідомлялося, що депутати від партії Слуга народу у вересні 2019 року подали, але згодом відкликали законопроект № 1083 , який передбачає продаж SIM-карт за паспортами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button