Softnews

Microsoft серйозно “поламала” Windows 7

Обговорення
Windows 7

Компанія Microsoft припинила підтримку операційної системи Windows 7 майже місяць тому. Проте, користувачі продовжують стикатися з новими дивовижними проблемами.


Спочатку фінальне оновлення Windows 7 , що вийшло в день закінчення підтримки 14 січня, принесло дуже неприємну проблему для користувачів, перетворивши шпалери на комп’ютері в чорний фон. Хоча Microsoft і виправила свою помилку , випустивши новий незапланований апдейт, однак осад залишився.

Тепер користувачі почали масово скаржитися на нову проблему з Windows 7. У соціальних мережах і форумах, включаючи Reddit, Twitter і офіційне співтовариство Microsoft, з’явилися десятки обговорень за останні кілька днів. 

Windows 7

Проблема полягає в наступному. При спробі перезавантажитися або вимкнути комп’ютер, система видає повідомлення про помилку You do not have permission to shut down this computer (у вас немає прав на вимикання цього комп’ютера). 

Сама Microsoft поки не з’ясувала причину проблеми. Однак у користувачів з’явилася кілька теорій. Найімовірнішою причиною поки є некоректна робота User Account Control (Керування обліковими записами) в груповій політиці. Цей елемент «зламався» в останньому щомісячному оновленні Windows 7. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив сервіс по бесплатному обміну телефонів

В минуле

Эти 39 смартфонов Xiaomi точно обновятся до MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво