Softnews

Microsoft серйозно “поламала” Windows 7

Компанія Microsoft припинила підтримку операційної системи Windows 7 майже місяць тому. Проте, користувачі продовжують стикатися з новими дивовижними проблемами.


Спочатку фінальне оновлення Windows 7 , що вийшло в день закінчення підтримки 14 січня, принесло дуже неприємну проблему для користувачів, перетворивши шпалери на комп’ютері в чорний фон. Хоча Microsoft і виправила свою помилку , випустивши новий незапланований апдейт, однак осад залишився.

Тепер користувачі почали масово скаржитися на нову проблему з Windows 7. У соціальних мережах і форумах, включаючи Reddit, Twitter і офіційне співтовариство Microsoft, з’явилися десятки обговорень за останні кілька днів. 

Windows 7

Проблема полягає в наступному. При спробі перезавантажитися або вимкнути комп’ютер, система видає повідомлення про помилку You do not have permission to shut down this computer (у вас немає прав на вимикання цього комп’ютера). 

Сама Microsoft поки не з’ясувала причину проблеми. Однак у користувачів з’явилася кілька теорій. Найімовірнішою причиною поки є некоректна робота User Account Control (Керування обліковими записами) в груповій політиці. Цей елемент «зламався» в останньому щомісячному оновленні Windows 7. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button