Hardnews

Стала відома конфігурація найдешевшого Xiaomi Mi 10

Компанія Micron Technology оголосила , що її перший в світі серійний енергоефективний чіп оперативної пам’яті LPDDR5 з’явиться в новій флагманської серії смартфонів Xiaomi Mi 10 і 10 Pro, яка буде представлена через кілька днів. За словами виконавчого директора Лея Цзюня (Lei Jun), Xiaomi зосереджена на створенні кращих продуктів, а Redmi може впоратися з запитами користувачів на оптимальне співвідношення ціни і якості.


Лей Цзюнь також відреагував на недавнє опитування в Weibo, яке продемонструвало думку користувачів про конфігурацію смартфонів Xiaomi Mi 10. Переважна більшість опитаних покупців флагманських пристроїв тепер розраховують на не менше ніж 8 Гбайт оперативної пам’яті. Тому смартфони Xiaomi Mi 10 не отримають конфігурацію з 6 Гбайт пам’яті. Всі моделі будуть мати не менше 8 Гбайт, причому стандарту LPDDR5. Що стосується сховища, то його мінімальний обсяг складе 128 Гбайт. Лей Цзюнь попросив користувачів забути про варіант 8 + 64 Гбайт.

Результати опитування
Результати опитування

Згідно з фактичними результатами тестування LPDDR5 і LPDDR4X на прикладі смартфона Xiaomi Mi 10, нове покоління пам’яті збільшило час автономної роботи приблизно на 10%. А в ігрових сценаріях, економія може досягати і 20%.

Mi 10 і Mi 10 Pro повинні бути представлені 13 лютого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button