Hardnews

Xioami: Mi 10 кращий усіх смартфонів випущених у 2019 році

Представники китайського гіганта Xiaomi повідомили, що новий флагман Xiaomi Mi 10 стане першим смартфоном на ринку, оснащеним оперативною пам’яттю LPDDR5 нового покоління. Так, завдяки цьому нововведенню пристрій стане не тільки більш енергоефективним, але і підвищиться швидкість доступу до даних.


Завдяки новітнім мікросхемам LPDDR5 DRAM флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 стануть ще більш продуктивними і стабільними, залишаючись при цьому настільки ж ефективними з точки зору енергоспоживання. Ми впевнені, що в 2020 році мікросхеми пам’яті LPDDR5 стануть загальним стандартом для флагманських мобільних пристроїв всіх провідних виробників ” , – поділився віце-президент Xiaomi Group Чанг Ченг.

Також наголошується, що за рахунок своїх характеристик пам’ять LPDDR5, смартфони, які підтримують 5G, зможуть завантажувати інформацію зі швидкостями до 6,4 Гбіт / с. Крім того, нові мікросхеми є більш економічними, оскільки споживають на 20% менше енергії в порівнянні з традиційною на даний момент пам’яттю минулого покоління – LPDDR4.

Також нагадаємо, що в мережу злили фотографії, зроблені новинкою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button