Softnews

Нова помилка в Android стирає файли користувачів

За повідомленнями мережевих джерел, в мобільній операційній системі Android 9 (Pie) була виявлена ​​помилка, яка призводить до видалення файлів користувача при спробі переміщення їх з папки «Завантаження» в інше місце. У повідомленні також йдеться, що перейменування папки «Завантаження» може привести до видалення файлів з пам’яті пристрою.


Джерело каже про те, що дана проблема виникає на пристроях з Android 9 і пов’язана з функцією cleanOrphans. Користувач, який зіткнувся з проблемою, намагався перемістити викачані зображення з папки «Завантаження» в інше місце. Файли успішно копіювалися до тих пір, поки пристрій не перейшло в режим Doze Mode, який з’явився ще в Android Marshmallow і по суті є енергозберігаючим режимом. Після того, як смартфон перейшов в Doze Mode, копійовані файли просто зникли.

Користувач повідомив про проблему розробникам через сервіс Google Issue Tracker, але поки жодного рішення не було запропоновано. Варто відзначити, що за останні два роки інформація про подібні проблеми вже з’являлася в мережі Інтернет, проте очевидно, що помилка, яка веде до видалення файлів в процесі їх копіювання з папки «Завантаження», продовжує залишатися актуальною.

До тих пір, поки помилка не буде виправлена ​​розробниками, користувачам рекомендується уважніше підходити до процесу копіювання файлів з папки «Завантаження», оскільки при певному збігу обставин можуть бути втрачені важливі файли.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. У меня операционка на основе android 8.1 Тоже заметил,что папки с фотографиями иногда просто исчезают. Вчера пропала папка со скриншотами..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button