Hardnews

Apple змушують перейти на USB Type-C

Європарламент вирішив побічно прискорити процедуру уніфікації зарядних портів незважаючи на запевнення Apple, що такі заходи нашкодять появі інноваційних технологій. В ході чергового засідання членів Європейської комісії були посилені правила щодо електронних відходів.


Законодавчо представниками Європейської комісії (ЄК) було запропоновано затвердити стандарт USB Type-C в якості єдиного та універсального для всіх смартфонів, що реалізуються на території Європи.

Заяву Apple, про появу значної кількості відходів в разі прийняття обмеження використання кабелів Lightning, в ЄК сприйняли холоднокровно, відповівши, що зараз на кожну людину припадає близько 6 кілограмів електронних відходів в рік.

[adsforwp id=”10622″]

зарядка смартфону

Таким чином, в ЄК впевнені, що відмова від Lightning лише одного разу вплине на екологічну ситуацію, а подальше використання єдиного стандарту дозволить разюче скоротити кількість електронних відходів. Резолюцію було підтримано 582 членами парламенту, і лише 10 осіб виступили «проти».

У постанові також зазначено вимоги до стандартизації бездротової зарядки, але в більшості випадків все зводиться до стандарту Qi. Хоча у тієї ж Apple є Watch з власним зарядним пристроєм, що також не вписується в плани Європарламенту. Розгляд переліку законів, що регулюють єдиний стандарт зарядних портів, пройде в липні 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button